160 000 €
213 €/m²
Property 62271 photo 1
Property 62271 photo 2
Property 62271 photo 3
Property 62271 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 300 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 67 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 748 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
138 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55956
  • Εμβαδόν 3092 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 950 m
Πωλείται
180 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47000
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
190 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65447
  • Εμβαδόν 1022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
140 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56098
  • Εμβαδόν 5335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
130 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57161
  • Εμβαδόν 1670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47008
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
200 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51207
  • Εμβαδόν 2300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
140 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42793
  • Εμβαδόν 19700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50298
  • Εμβαδόν 1800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο