1 600 000 € 850 000 €
38 €/m²
Property 6226 photo 1
Property 6226 photo 2
Property 6226 photo 3
Property 6226 photo 4
Property 6226 photo 5
Property 6226 photo 6
Property 6226 photo 7
Property 6226 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 25000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 19 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 22000 μ² στην Αθήνα. Προσφέρει θέα στην πόλη.

Πωλείται
1 720 000 € 4066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65923
  • Εμβαδόν 423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 500 000 € 541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21799
  • Εμβαδόν 2768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 350 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56266
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
2 200 000 € 2444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63600
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 12904
  • Εμβαδόν 444 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6800 m
Πωλείται
2 150 000 € 3456 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63977
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6226
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34904
  • Εμβαδόν 148000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
1 300 000 € 1857 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9756
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
2 150 000 € 3307 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63987
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 950 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο