60 000 €
200 €/m²
Property 62188 photo 1
Property 62188 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 7000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 12 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται:

Οικόπεδο 300 τετραγωνικών μέτρων με άδεια οικοδομής και τοπογραφικά σχέδια, το οποίο βρίσκεται εντός της πόλης. Το ακίνητο περιλαμβάνει ένα παλιό σπίτι (60 τετραγωνικά μέτρα), το οποίο χρειάζεται ανακαίνιση. Επίσης, το οικόπεδο περιέχει τα απομεινάρια παλιών λιθόκτιστων σπιτιών, τα οποία χρειάζονται είτε κατεδάφιση είτε ανακαίνιση. Μια εξαιρετική ευκαιρία για ανάπτυξη σε μια προνομιακή τοποθεσία.

Πωλείται
60 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19175
  • Εμβαδόν 877 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
60 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63360
  • Εμβαδόν 993 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Πωλείται
65 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36882
  • Εμβαδόν 5235 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
62 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52385
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
60 000 € 136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42779
  • Εμβαδόν 439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
65 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56832
  • Εμβαδόν 4125 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
85 000 € 75 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57113
  • Εμβαδόν 1940 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 837 m
Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37931
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37123
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
85 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46630
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο