450 000 €
111 €/m²
Property 62153 photo 1
Property 62153 photo 2
Property 62153 photo 3
Property 62153 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 750 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4021 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
650 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37517
  • Εμβαδόν 14500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
430 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56286
  • Εμβαδόν 8131 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
430 000 € 330 000 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54423
  • Εμβαδόν 1818 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 179 m
Πωλείται
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40472
  • Εμβαδόν 6250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
380 000 € 270 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36755
  • Εμβαδόν 5889 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
400 000 € 97 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51471
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 836 m
Πωλείται
566 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32415
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
426 500 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36778
  • Εμβαδόν 12588 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
450 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38845
  • Εμβαδόν 8500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5300 m
Πωλείται
427 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32314
  • Εμβαδόν 5695 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο