115 000 €
21 €/m²
Property 62016 photo 1
Property 62016 photo 2
Property 62016 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 48 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5343 μ² στην Κρήτη.

Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64066
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
93 000 € 85 300 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51865
  • Εμβαδόν 1346 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 580 m
Πωλείται
160 000 € 677 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56709
  • Εμβαδόν 236 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 338 m
Πωλείται
145 000 € 103 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56611
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
100 000 € 133 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65845
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
160 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62893
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
120 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63847
  • Εμβαδόν 2922 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
120 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56751
  • Εμβαδόν 3732 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m
Πωλείται
130 000 € 255 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65724
  • Εμβαδόν 508 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο