Property 62005 photo 1
Property 62005 photo 2
Property 62005 photo 3
Property 62005 photo 4
Property 62005 photo 5
Property 62005 photo 6
Property 62005 photo 7
Property 62005 photo 8
Property 62005 photo 9

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 547 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει πηγάδι, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 165 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Το οικοπεδο βρισκεται στη περιοχη Βαρη - Μηλαδεζα

Διαστασεις 12,5μ x 44μ

Αριθμος οψεων 2

Πωλείται
390 000 € 1585 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26113
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
260 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 3306
  • Εμβαδόν 0 m²
Πωλείται
320 000 € 1391 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20318
  • Εμβαδόν 230 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
300 000 € 548 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62005
  • Εμβαδόν 547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
290 000 € 976 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56933
  • Εμβαδόν 297 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
300 000 € 296 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21330
  • Εμβαδόν 1012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 30000 m
Πωλείται
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 10249
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
246 000 € 1430 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12355
  • Εμβαδόν 172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο