Property 62004 photo 1
Property 62004 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,3
  • Απόσταση από θάλασσα: 1800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 16 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 511 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 160 μ².

Το οικοπεδο βρισκεται στη περιοχη Βαρη - Μηλαδεζα

Διαστασεις 27μ x 19μ

Πωλείται
400 000 € 173 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32656
  • Εμβαδόν 2305 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
500 000 € 3401 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6655
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
475 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11079
  • Εμβαδόν 2072 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
440 000 € 2268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60631
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
510 000 € 2015 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57347
  • Εμβαδόν 253 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
475 000 € 417 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53072
  • Εμβαδόν 1139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο