Property 61606 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1930
  • Έτος ανακαίνισης: 2023
  • Τυπος θέρμανσης: αέριο
  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 36 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 500 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει κήπο, θέρμανση.

Το κτιριο βρισκεται στη περιοχη Μεταξουργειο

Ειναι μισθωμενο εως το 2034

Μηνιαιο μισθωμα 3.000€ με δυνατοτητα προσαυξησης 5% ανα ετος

Πωλείται
920 000 € 1869 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49129
  • Εμβαδόν 492 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
950 000 € 3006 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56358
  • Εμβαδόν 316 m²
  • Αριθμός δωματίων 5
Πωλείται
1 200 000 € 1929 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21525
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
682 000 € 1046 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60923
  • Εμβαδόν 652 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1360 m
Πωλείται
800 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54626
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
985 000 € 1970 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58168
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Αριθμός δωματίων 10
Πωλείται
1 050 000 € 3500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54731
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Αριθμός δωματίων 6
Πωλείται
850 000 € 3400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36233
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
900 000 € 750 000 € 1162 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62391
  • Εμβαδόν 645 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8498 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο