Property 60954 photo 1
Property 60954 photo 2
Property 60954 photo 3
Property 60954 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1990
  • Αριθμός δωματίων: 16
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Επίπεδα: 7
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 16
  • WCs: 9
  • Απόσταση από θάλασσα: 2400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Υπηρεσίες

  • Πάρκινγκ
  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 1836 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από 7 επίπεδα. Το υπόγειο αποτελείται από μία αποθήκη. Το ισόγειο αποτελείται από ένα WC, μία αποθήκη, ένα γραφείο. Ο ημιόροφος αποτελείται από μία αποθήκη. Ο 1ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, 2 WC. Ο 2ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, 2 μπάνια. Ο 3ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, 2 WC. Ο 4ος όροφος αποτελείται από 4 υπνοδωμάτια, 2 WC. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει θέση στάθμευσης, ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Το κτιριο ειναι στην περιοχη Αγιος Ιωαννης Ρεντης

Αποτελειται απο εξι οροφους μαζι με το υπογειο

Καθε οροφος ειναι 306 τμ

Πωλείται
2 300 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45087
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 500 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43955
  • Εμβαδόν 1956 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
1 700 000 € 1588 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62169
  • Εμβαδόν 1070 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7600 m
Πωλείται
2 100 000 € 2400 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65846
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
2 000 000 € 1816 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61647
  • Εμβαδόν 1101 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m
Πωλείται
2 000 000 € 3030 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42116
  • Εμβαδόν 660 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15400 m
Πωλείται
1 740 000 € 1895 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36000
  • Εμβαδόν 918 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
1 500 000 € 4807 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46897
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
1 740 000 € 3163 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37389
  • Εμβαδόν 550 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
1 600 000 € 3047 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40591
  • Εμβαδόν 525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο