220 000 €
37 €/m²
Property 60862 photo 1
Property 60862 photo 2
Property 60862 photo 3
Property 60862 photo 4
Property 60862 photo 5
Property 60862 photo 6
Property 60862 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 740 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 64 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5844 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 236 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
180 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63958
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
300 000 € 15 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44360
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
192 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40278
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46745
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13600 m
Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
230 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41967
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
214 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50338
  • Εμβαδόν 4423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46861
  • Εμβαδόν 28576 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο