950 000 €
254 €/m²
Property 60812 photo 1
Property 60812 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3734 μ² στη Θάσσο. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 2426 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
800 000 € 471 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62894
  • Εμβαδόν 1696 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
1 000 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3849
  • Εμβαδόν 18250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
800 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3750
  • Εμβαδόν 11250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 63626
  • Εμβαδόν 3350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
1 300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3850
  • Εμβαδόν 11700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 100 000 € 174 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6471
  • Εμβαδόν 6320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
950 000 € 254 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60812
  • Εμβαδόν 3734 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο