160 000 €
120 €/m²
Property 60809 photo 1
Property 60809 photo 2
Property 60809 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 1500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 1327 μ² στη Θάσσο. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
200 000 € 487 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59543
  • Εμβαδόν 410 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
150 000 € 205 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62922
  • Εμβαδόν 731 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5812
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
160 000 € 288 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60802
  • Εμβαδόν 554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
150 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3860
  • Εμβαδόν 2995 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
160 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60809
  • Εμβαδόν 1327 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
145 000 € 512 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65474
  • Εμβαδόν 283 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
230 000 € 10 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37374
  • Εμβαδόν 20934 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
150 000 € 342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63564
  • Εμβαδόν 438 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο