440 000 €
2268 €/m²
Property 60631 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 14
  • Απόσταση από θάλασσα: 1000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 32 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 194 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 272 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Παλαιό - Φάληρο.

Πωλείται
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45352
  • Εμβαδόν 312 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
450 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21312
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49447
  • Εμβαδόν 364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m
Πωλείται
475 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11079
  • Εμβαδόν 2072 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
420 000 € 3021 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49102
  • Εμβαδόν 139 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8500 m
Πωλείται
650 000 € 1070 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48584
  • Εμβαδόν 607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο