105 000 €
14 €/m²
Property 60258 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 4900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 88 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 7018 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
140 000 € 187 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57456
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
115 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62016
  • Εμβαδόν 5343 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
107 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65472
  • Εμβαδόν 1130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
85 000 € 18 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45716
  • Εμβαδόν 4600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
100 000 € 42 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49098
  • Εμβαδόν 2375 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43087
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 57046
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56977
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
120 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57918
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο