2 920 000 €
4577 €/m²
Property 60112 photo 1
Property 60112 photo 2
Property 60112 photo 3
Property 60112 photo 4
Property 60112 photo 5
Property 60112 photo 6
Property 60112 photo 7
Property 60112 photo 8
Property 60112 photo 9
Property 60112 photo 10
Property 60112 photo 11
Property 60112 photo 12
Property 60112 photo 13
Property 60112 photo 14
Property 60112 photo 15
Property 60112 photo 16
Property 60112 photo 17
Property 60112 photo 18
Property 60112 photo 19
Property 60112 photo 20
Property 60112 photo 21
Property 60112 photo 22
Property 60112 photo 23
Property 60112 photo 24
Property 60112 photo 25
Property 60112 photo 26

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1910
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Απόσταση από θάλασσα: 15 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Υπηρεσίες

  • Αποθήκη
  • Διπλά τζάμια

Περιγραφή

Aκίνητο ολοσχερώς αναπαλαιωμένο το οποίο αποτελείται από 8 διαμερίσματα δύο σε κάθε όροφο τα οποία είναι ήδη διαμορφωμένα - επιπλωμένα και λειτουργούν επιτυχώς ως τουριστικά καταλύματα.

Bρίσκεται σε κεντρικό σημείο στην περιοχή Ψυρρή

Στυλ: Νεοκλασικό, Διατηρητέο

Πωλείται
3 000 000 € 9375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32637
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
3 500 000 € 4748 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41172
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
3 600 000 € 5806 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31871
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
2 800 000 € 3612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19252
  • Εμβαδόν 775 m²
Πωλείται
2 920 000 € 4576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60112
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
3 500 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 24422
  • Εμβαδόν 2800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m
Πωλείται
2 700 000 € 1810 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63887
  • Εμβαδόν 1491 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
2 750 000 € 2330 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60032
  • Εμβαδόν 1180 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7400 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 36729
  • Εμβαδόν 3300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
2 500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66004
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο