Property 60032 photo 1
Property 60032 photo 2
Property 60032 photo 3
Property 60032 photo 4
Property 60032 photo 5
Property 60032 photo 6
Property 60032 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 2001
  • Τυπος θέρμανσης: ηλεκτρικό
  • Απόσταση από θάλασσα: 7400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 34 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 1180 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Προσφέρει πανοραμική θέα.Διαθέτει ανελκυστήρα, θέρμανση.

Το κτιριο βρισκεται στη περιοχη Πλατεια Βικτωριας

Διαθετει 7 οροφους

Ισογειο 150τ.μ

1ος εως 4ος οροφος ειναι 148τ.μ εκαστος

5ος και 6ος οροφος 140τ.μ

Υπογειο 165τ.μ

Το ισογειο ειναι μισθωμενο μεχρι 9/2025

Εχει διαρρυθμιση για γραφεια, αλλα μπορει να χρησιμοποιηθει και ως οικιστικο κτιριο.

Πωλείται
3 500 000 € 4748 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41172
  • Εμβαδόν 737 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
3 000 000 € 9375 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32637
  • Εμβαδόν 320 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
2 920 000 € 4576 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60112
  • Εμβαδόν 638 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
4 000 000 € 4981 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19695
  • Εμβαδόν 803 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
2 250 000 € 2295 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40581
  • Εμβαδόν 980 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7700 m
Πωλείται
2 500 000 € 1278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43955
  • Εμβαδόν 1956 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
3 600 000 € 5806 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31871
  • Εμβαδόν 620 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
2 300 000 € 2300 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45087
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
2 800 000 € 3612 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19252
  • Εμβαδόν 775 m²
Πωλείται
2 500 000 € 2272 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 66004
  • Εμβαδόν 1100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο