374 000 €
41 €/m²
Property 59642 photo 1
Property 59642 photo 2
Property 59642 photo 3
Property 59642 photo 4
Property 59642 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 2 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 41 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 9039 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 258 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
320 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59200
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
450 000 € 112 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36737
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
525 000 € 450 000 € 12 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44359
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
500 000 € 580 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50105
  • Εμβαδόν 862 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
350 000 € 330 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56284
  • Εμβαδόν 6800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
450 000 € 449 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62407
  • Εμβαδόν 1002 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
500 000 € 110 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38077
  • Εμβαδόν 4542 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
477 500 € 500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32758
  • Εμβαδόν 955 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 70 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο