450 000 €
41 €/m²
Property 5955 photo 1
Property 5955 photo 2
Property 5955 photo 3
Property 5955 photo 4
Property 5955 photo 5
Property 5955 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Παραλία: песчано-галечный
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 42 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 10885 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
450 000 € 280 000 € 23 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36756
  • Εμβαδόν 12000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m
Πωλείται
400 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50674
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
480 000 € 448 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52039
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7800 m
Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
375 000 € 154 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39514
  • Εμβαδόν 2420 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63428
  • Εμβαδόν 2672 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
490 000 € 168 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37747
  • Εμβαδόν 2900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8700 m
Πωλείται
590 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65038
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
400 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51473
  • Εμβαδόν 15165 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
640 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63745
  • Εμβαδόν 8608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο