750 000 €
2279 €/m²
Property 5936 photo 1
Property 5936 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 2
  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 329 μ² στην Αθήνα. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό. Δυνατότητα οικοδόμησης 650 μ².

Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
890 000 € 1718 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64605
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
650 000 € 1070 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48584
  • Εμβαδόν 607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
850 000 € 538 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51120
  • Εμβαδόν 1577 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14000 m
Πωλείται
1 100 000 € 1571 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40586
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9800 m
Πωλείται
880 000 € 811 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14448
  • Εμβαδόν 1085 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
750 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5936
  • Εμβαδόν 329 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
700 000 € 150 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5797
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο