Property 59219 photo 1
Property 59219 photo 2
Property 59219 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,5
  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 29 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 750 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 375 μ².

Το οικοπεδο βρισκεται στη περιοχη Σαρωνιδα

5μ. Πρασια
20μ. προσοψη
37,5μ. βαθος

Πωλείται
800 000 € 2279 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49573
  • Εμβαδόν 351 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
860 000 € 5477 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49120
  • Εμβαδόν 157 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49447
  • Εμβαδόν 364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
650 000 € 1070 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48584
  • Εμβαδόν 607 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
600 000 € 1764 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30323
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
600 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35500
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
890 000 € 1718 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64605
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο