Πωλείται - Γη 35000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κρυονερίδα
1 070 000 €
30 €/m²
Property 59201 photo 1
Property 59201 photo 2
Property 59201 photo 3
Property 59201 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 40 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 35000 μ² στην Κρήτη. Δυνατότητα οικοδόμησης 1600 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 24953
  • Εμβαδόν 26001 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
1 300 000 € 1 070 000 € 107 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32623
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
1 100 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 12486
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3400 m
Πωλείται
900 000 € 3010 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65575
  • Εμβαδόν 299 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 130 m
Πωλείται
1 070 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59201
  • Εμβαδόν 35000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
940 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37512
  • Εμβαδόν 4700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
900 000 € 421 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26074
  • Εμβαδόν 2135 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
990 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44357
  • Εμβαδόν 13500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
1 600 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36640
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο