Πωλείται - Γη 10000 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κρυονερίδα
320 000 €
32 €/m²
Property 59200 photo 1
Property 59200 photo 2
Property 59200 photo 3
Property 59200 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 10000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
320 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59200
  • Εμβαδόν 10000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
450 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62153
  • Εμβαδόν 4021 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
300 000 € 603 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65123
  • Εμβαδόν 497 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
320 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44365
  • Εμβαδόν 20000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7200 m
Πωλείται
290 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36276
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
267 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42038
  • Εμβαδόν 4500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
426 500 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36778
  • Εμβαδόν 12588 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
320 000 € 508 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 61232
  • Εμβαδόν 629 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 40 m
Πωλείται
400 000 € 320 000 € 80 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38847
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5200 m
Πωλείται
300 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38520
  • Εμβαδόν 2700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο