Property 59194 photo 1
Property 59194 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 357 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 342 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 205 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
320 000 € 198 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63954
  • Εμβαδόν 1613 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
449 000 € 271 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65403
  • Εμβαδόν 1654 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
374 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51459
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
300 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47178
  • Εμβαδόν 7857 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 990 m
Πωλείται
427 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47454
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44871
  • Εμβαδόν 15000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 27000 m
Πωλείται
340 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44727
  • Εμβαδόν 11000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
450 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38248
  • Εμβαδόν 100000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
500 000 € 90 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50669
  • Εμβαδόν 5500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο