205 000 €
100 €/m²
Property 59117 photo 1
Property 59117 photo 2
Property 59117 photo 3
Property 59117 photo 4
Property 59117 photo 5
Property 59117 photo 6
Property 59117 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2035 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 800 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
192 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39609
  • Εμβαδόν 898 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60862
  • Εμβαδόν 5844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
195 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50406
  • Εμβαδόν 9068 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 250 m
Πωλείται
190 000 € 86 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39453
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
250 000 € 31 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43610
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2400 m
Πωλείται
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46745
  • Εμβαδόν 27000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13600 m
Πωλείται
250 000 € 1250 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57759
  • Εμβαδόν 200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20 m
Πωλείται
190 000 € 139 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38742
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο