130 000 €
105 €/m²
Property 59114 photo 1
Property 59114 photo 2
Property 59114 photo 3
Property 59114 photo 4
Property 59114 photo 5
Property 59114 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1229 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει κτίσμα, νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
150 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65428
  • Εμβαδόν 6086 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
159 000 € 106 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51499
  • Εμβαδόν 1500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3800 m
Πωλείται
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56827
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
160 000 € 213 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62271
  • Εμβαδόν 748 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
107 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45854
  • Εμβαδόν 5071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
179 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63493
  • Εμβαδόν 2950 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
180 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47000
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
120 000 € 63 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51455
  • Εμβαδόν 1900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 600 m
Πωλείται
192 000 € 24 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 46924
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
105 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64280
  • Εμβαδόν 4033 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2470 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο