680 000 €
4 €/m²
Property 58882 photo 1
Property 58882 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 6000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 11 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 143484 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 22000 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
700 000 € 78 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40404
  • Εμβαδόν 8926 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 470 m
Πωλείται
650 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44104
  • Εμβαδόν 4580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
650 000 € 54 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32334
  • Εμβαδόν 11842 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
750 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59199
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
860 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 20324
  • Εμβαδόν 13200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
600 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32335
  • Εμβαδόν 6340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
853 000 € 1032 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64551
  • Εμβαδόν 826 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
950 000 € 700 000 € 3 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40503
  • Εμβαδόν 180000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
640 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57571
  • Εμβαδόν 3200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο