1 450 000 €
2500 €/m²
Property 58534 photo 1
Property 58534 photo 2
Property 58534 photo 3
Property 58534 photo 4
Property 58534 photo 5
Property 58534 photo 6
Property 58534 photo 7
Property 58534 photo 8
Property 58534 photo 9
Property 58534 photo 10
Property 58534 photo 11
Property 58534 photo 12

Χαρακτηριστικά

  • Έτος κατασκευής: 1975
  • Τυπος θέρμανσης: πετρέλαιο
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 43 χλμ

Υπηρεσίες

  • ανελκυστήρας
  • Αποθήκη

Περιγραφή

Πωλείται κτίριο έκτασης 580 τ.μ στην Αθήνα. Το κτίριο αποτελείται από ένα επίπεδο. Το κτίριο έχει διάταξη εμπρός. Διαθέτει ανελκυστήρα, θέρμανση, αποθήκη.

Το κτιριο βρισκεται στη περιοχη Πειραιας

Κέντρο Πειραιάς, 100 μέτρα από μετρό πλατεία Δημοτικό θέατρο. Υπόγειο - αποθήκη 72. 6 τ.μ. , , ισόγειο 65. 4 τ.μ. , πατάρι 32. 4 τ.μ. , Α', Β', Γ όροφοι 90 τ.μ. , Δ' 72 , 90 τ, Ε' 48. 20 τ, ΣΤ' 23. 4 τ , Ζ' 8 τ (δώμα). Ιδιόκτητη πολυκατοικία, ελεύθερη προς χρήση. Βρίσκεται σε εμπορική και οικιστική ζώνη, μπορεί να διαμορφωθεί για διάφορες χρήσεις. Το κτίριο ήταν ενοικιασμένο σε εταιρεία και διαθέτει πλήρη ηλεκτρική, υδραυλική εγκατάσταση και αποχέτευση. Χρήζει ανακαίνισης. Δεν υπάρχουν πολεοδομικές παραβιάσεις, εύκολη πρόσβαση από όλα τα μέσα μαζικής μεταφορας
Διαθετει τριφασικο ρευμα και παταρι

Τοποθεσία