150 000 € 120 000 €
10 €/m²
Property 5812 photo 1
Property 5812 photo 2
Property 5812 photo 3
Property 5812 photo 4
Property 5812 photo 5
Property 5812 photo 6
Property 5812 photo 7
Property 5812 photo 8
Property 5812 photo 9
Property 5812 photo 10
Property 5812 photo 11

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2200 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1,9 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 31 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 12000 μ² στη Θάσσο. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 280 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη, στο δάσος.

Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55947
  • Εμβαδόν 4848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m
Πωλείται
170 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62847
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50474
  • Εμβαδόν 5770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
160 000 € 347 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6454
  • Εμβαδόν 461 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
160 000 € 120 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60809
  • Εμβαδόν 1327 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
218 000 € 650 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58350
  • Εμβαδόν 335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 180 m
Πωλείται
150 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3805
  • Εμβαδόν 9200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 380 m
Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
150 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3860
  • Εμβαδόν 2995 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
160 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19080
  • Εμβαδόν 4012 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο