145 000 €
226 €/m²
Property 58079 photo 1
Property 58079 photo 2
Property 58079 photo 3
Property 58079 photo 4
Property 58079 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,4
  • Απόσταση από θάλασσα: 900 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 30 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 640 μ² στη Θάσσο. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 256 μ².

Πωλείται
130 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 5267
  • Εμβαδόν 1137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
160 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50474
  • Εμβαδόν 5770 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
130 000 € 325 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 4121
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
120 000 € 111 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 19910
  • Εμβαδόν 1080 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 110 m
Πωλείται
175 000 € 79 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3765
  • Εμβαδόν 2200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
170 000 € 212 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62847
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
150 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3860
  • Εμβαδόν 2995 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
150 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 3805
  • Εμβαδόν 9200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 380 m
Πωλείται
160 000 € 288 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60802
  • Εμβαδόν 554 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 800 m
Πωλείται
150 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55947
  • Εμβαδόν 4848 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1700 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο