700 000 € 150 000 €
37 €/m²
Property 5797 photo 1
Property 5797 photo 2
Property 5797 photo 3
Property 5797 photo 4
Property 5797 photo 5
Property 5797 photo 6
Property 5797 photo 7
Property 5797 photo 8
Property 5797 photo 9
Property 5797 photo 10
Property 5797 photo 11
Property 5797 photo 12
Property 5797 photo 13
Property 5797 photo 14
Property 5797 photo 15
Property 5797 photo 16
Property 5797 photo 17
Property 5797 photo 18
Property 5797 photo 19
Property 5797 photo 20
Property 5797 photo 21
Property 5797 photo 22
Property 5797 photo 23
Property 5797 photo 24

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 20000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4000 μ² στην Αθήνα. Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
670 000 € 893 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59219
  • Εμβαδόν 750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
600 000 € 1764 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30323
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
960 000 € 1097 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62716
  • Εμβαδόν 875 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13800 m
Πωλείται
890 000 € 1718 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64605
  • Εμβαδόν 518 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
800 000 € 3076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13691
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 12000 m
Πωλείται
600 000 € 520 000 € 1428 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49447
  • Εμβαδόν 364 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
750 000 € 700 000 € 1489 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 53284
  • Εμβαδόν 470 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
720 000 € 685 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63587
  • Εμβαδόν 1050 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο