3 750 000 €
92 €/m²
Property 57935 photo 1
Property 57935 photo 2
Property 57935 photo 3
Property 57935 photo 4
Property 57935 photo 5
Property 57935 photo 6
Property 57935 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 400 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 9 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 40453 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 8000 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
5 277 187 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63362
  • Εμβαδόν 99000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1 m
Πωλείται
4 000 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 9412
  • Εμβαδόν 39030 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43580
  • Εμβαδόν 34000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18 m
Πωλείται
5 200 000 € 4 200 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40241
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 39997
  • Εμβαδόν 41865 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 330 m
Πωλείται
3 150 000 € 70 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 22430
  • Εμβαδόν 45000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
4 000 000 € 160 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 33298
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
5 500 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 31719
  • Εμβαδόν 163000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
3 300 000 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30725
  • Εμβαδόν 60000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
3 750 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57935
  • Εμβαδόν 40453 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο