160 000 €
38 €/m²
Property 57292 photo 1
Property 57292 photo 2
Property 57292 photo 3
Property 57292 photo 4
Property 57292 photo 5
Property 57292 photo 6
Property 57292 photo 7

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 670 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 69 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4110 μ² στην Κρήτη. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 52550
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
150 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64036
  • Εμβαδόν 4290 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
150 000 € 120 000 € 28 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47008
  • Εμβαδόν 4150 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Προτεινόμενo Πωλείται
235 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65945
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
194 000 € 96 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65233
  • Εμβαδόν 2005 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 622 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57292
  • Εμβαδόν 4110 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Πωλείται
150 000 € 73 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63359
  • Εμβαδόν 2049 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 360 m
Πωλείται
138 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55956
  • Εμβαδόν 3092 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 950 m
Πωλείται
180 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47000
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο