650 000 €
125 €/m²
Property 57279 photo 1
Property 57279 photo 2
Property 57279 photo 3
Property 57279 photo 4
Property 57279 photo 5
Property 57279 photo 6
Property 57279 photo 7
Property 57279 photo 8

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 4 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 88 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5159 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 194 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
587 000 € 5 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 25605
  • Εμβαδόν 106846 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
600 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35632
  • Εμβαδόν 18000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
850 000 € 153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35094
  • Εμβαδόν 5547 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 200 m
Πωλείται
792 000 € 425 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30280
  • Εμβαδόν 1860 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56505
  • Εμβαδόν 11174 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1850 m
Πωλείται
600 000 € 649 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65156
  • Εμβαδόν 924 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 170 m
Πωλείται
640 000 € 74 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63745
  • Εμβαδόν 8608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1150 m
Πωλείται
800 000 € 102 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 13174
  • Εμβαδόν 7800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
710 000 € 299 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44207
  • Εμβαδόν 2367 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 97 m
Πωλείται
750 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38075
  • Εμβαδόν 6000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο