695 000 €
197 €/m²
Property 57192 photo 1
Property 57192 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 7 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 98 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3518 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 250 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα.

Πωλείται
680 000 € 27 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26886
  • Εμβαδόν 25000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
650 000 € 141 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44104
  • Εμβαδόν 4580 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 36983
  • Εμβαδόν 610 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
650 000 € 50 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40469
  • Εμβαδόν 13000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
600 000 € 500 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37410
  • Εμβαδόν 7000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
800 000 € 800 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38750
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
590 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65038
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1100 m
Πωλείται
1 000 000 € 2500 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48645
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15 m
Πωλείται
900 000 € 750 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38771
  • Εμβαδόν 1200 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
587 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44257
  • Εμβαδόν 14000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 450 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο