200 000 €
35 €/m²
Property 57163 photo 1
Property 57163 photo 2
Property 57163 photo 3
Property 57163 photo 4
Property 57163 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 38 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 5687 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 234 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
267 000 € 49 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41185
  • Εμβαδόν 5423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 900 m
Πωλείται
200 000 € 278 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65098
  • Εμβαδόν 719 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2600 m
Πωλείται
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43591
  • Εμβαδόν 4071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65418
  • Εμβαδόν 4098 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
214 000 € 48 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50338
  • Εμβαδόν 4423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
189 000 € 414 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65882
  • Εμβαδόν 456 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Πωλείται
240 000 € 8 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51038
  • Εμβαδόν 30000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
170 000 € 45 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50162
  • Εμβαδόν 3750 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 750 m
Πωλείται
246 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52108
  • Εμβαδόν 2615 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 583 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο