215 000 €
206 €/m²
Property 57076 photo 1
Property 57076 photo 2
Property 57076 photo 3
Property 57076 photo 4
Property 57076 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 2500 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 6 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1040 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
180 000 € 243 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44617
  • Εμβαδόν 740 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m
Πωλείται
269 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49771
  • Εμβαδόν 4790 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Προτεινόμενo Πωλείται
235 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65945
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
180 000 € 85 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47000
  • Εμβαδόν 2100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
300 000 € 125 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49100
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 350 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²
Πωλείται
200 000 € 40 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50672
  • Εμβαδόν 5000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
280 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44635
  • Εμβαδόν 1400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο