Κατόπιν ζήτησης
Property 57046 photo 1
Property 57046 photo 2
Property 57046 photo 3
Property 57046 photo 4
Property 57046 photo 5
Property 57046 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 65 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 2000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Προσφέρει πανοραμική θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στην πόλη.

Το οικόπεδο δεν οικοδομείται.

Πωλείται
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63235
  • Εμβαδόν 4184 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
190 000 € 185 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65447
  • Εμβαδόν 1022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 700 m
Πωλείται
120 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65362
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Πωλείται
320 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63110
  • Εμβαδόν 4653 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 670 m
Πωλείται
299 000 € 4 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63201
  • Εμβαδόν 70000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
128 000 € 128 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64004
  • Εμβαδόν 997 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1670 m
Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64871
  • Εμβαδόν 4100 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2900 m
Πωλείται
199 000 € 189 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65914
  • Εμβαδόν 1052 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
800 000 € 59 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63744
  • Εμβαδόν 13439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο