400 000 €
1000 €/m²
Property 57038 photo 1

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 16000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 400 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στο Μαρούσι.

Πωλείται
460 000 € 1602 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48674
  • Εμβαδόν 287 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
340 000 € 2193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56510
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
350 000 € 290 000 € 1342 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38693
  • Εμβαδόν 216 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m
Πωλείται
330 000 € 165 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32655
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 24000 m
Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
475 000 € 229 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11079
  • Εμβαδόν 2072 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
440 000 € 2268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60631
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
400 000 € 782 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62004
  • Εμβαδόν 511 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο