420 000 €
1494 €/m²
Property 56996 photo 1
Property 56996 photo 2

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 1
  • Απόσταση από θάλασσα: 15000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 24 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 281 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 281 μ².

Το οικόπεδο βρίσκεται στο Μαρούσι.

Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m
Πωλείται
380 000 € 577 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64576
  • Εμβαδόν 658 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
540 000 € 2076 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56243
  • Εμβαδόν 260 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 230 m
Πωλείται
600 000 € 1153 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 35500
  • Εμβαδόν 520 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
340 000 € 2193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56510
  • Εμβαδόν 155 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 280 m
Πωλείται
440 000 € 2268 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60631
  • Εμβαδόν 194 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
400 000 € 1000 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57038
  • Εμβαδόν 400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m
Πωλείται
440 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57399
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
400 000 € 1052 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11174
  • Εμβαδόν 380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
350 000 € 397 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43646
  • Εμβαδόν 881 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 16000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο