460 000 €
707 €/m²
Property 56993 photo 1
Property 56993 photo 2
Property 56993 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,65
  • Απόσταση από θάλασσα: 16800 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 650 μ² στην Αθήνα. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Υπάρχει δυνατότητα απόκτησης άδειας οικοδόμησης. Δυνατότητα οικοδόμησης 423 μ².

Το οικοπεδο βρισκεται στη περιοχη Μαρουσι

Πωλείται
590 000 € 1211 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65696
  • Εμβαδόν 487 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
600 000 € 1764 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30323
  • Εμβαδόν 340 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 17000 m
Πωλείται
450 000 € 56 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21312
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
630 000 € 2520 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 58136
  • Εμβαδόν 250 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
620 000 € 898 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14006
  • Εμβαδόν 690 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
420 000 € 1494 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56996
  • Εμβαδόν 281 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
580 000 € 2188 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62036
  • Εμβαδόν 265 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m
Πωλείται
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 14562
  • Εμβαδόν 710 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 33000 m
Πωλείται
440 000 € 1600 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57399
  • Εμβαδόν 275 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6700 m
Πωλείται
475 000 € 1096 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 11178
  • Εμβαδόν 433 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο