150 000 €
197 €/m²
Property 56977 photo 1
Property 56977 photo 2
Property 56977 photo 3
Property 56977 photo 4
Property 56977 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Συντελεστής δόμησης: 0,6
  • Απόσταση από θάλασσα: 500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 1 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 8 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 758 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 450 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52085
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4800 m
Πωλείται
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43591
  • Εμβαδόν 4071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41628
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
160 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62877
  • Εμβαδόν 2454 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5150 m
Προτεινόμενo Πωλείται
214 000 €
  • κωδικος αντικειμενου 65947
  • Εμβαδόν 0 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1180 m
Πωλείται
140 000 € 248 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65313
  • Εμβαδόν 564 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
195 000 € 180 000 € 44 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 55953
  • Εμβαδόν 4045 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2000 m
Πωλείται
140 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56098
  • Εμβαδόν 5335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
150 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43087
  • Εμβαδόν 2000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1900 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο