50 000 €
29 €/m²
Property 56864 photo 1
Property 56864 photo 2
Property 56864 photo 3

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 1200 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 59 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 1700 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Κατω Πιναί, Ελουντα, Λασίθι, Κρήτη

Πωλείται
70 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45797
  • Εμβαδόν 982 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2700 m
Πωλείται
54 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39458
  • Εμβαδόν 890 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 26770
  • Εμβαδόν 95 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 50 m
Πωλείται
60 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37931
  • Εμβαδόν 650 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
55 000 € 142 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62152
  • Εμβαδόν 385 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
48 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34136
  • Εμβαδόν 416 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1000 m
Πωλείται
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37123
  • Εμβαδόν 246 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4500 m
Πωλείται
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 32790
  • Εμβαδόν 301 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 550 m
Πωλείται
60 000 € 75 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 48834
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 10000 m
Πωλείται
54 000 € 39 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63023
  • Εμβαδόν 1373 m²

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο