Πωλείται - Γη 4265 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Κεράμια
75 000 €
17 €/m²
Property 56833 photo 1
Property 56833 photo 2
Property 56833 photo 3
Property 56833 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 8 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται περιφραγμένη γη έκτασης 4265 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό.

Πωλείται
110 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 44087
  • Εμβαδόν 1541 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
65 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42794
  • Εμβαδόν 8756 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
107 000 € 34 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49741
  • Εμβαδόν 3137 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
107 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45854
  • Εμβαδόν 5071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
86 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62729
  • Εμβαδόν 2785 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
100 000 € 67 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57162
  • Εμβαδόν 1471 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
75 000 € 93 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59115
  • Εμβαδόν 805 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
107 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65472
  • Εμβαδόν 1130 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
90 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40123
  • Εμβαδόν 6705 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7300 m
Πωλείται
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56828
  • Εμβαδόν 3999 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο