70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56829 photo 1
Property 56829 photo 2
Property 56829 photo 3
Property 56829 photo 4
Property 56829 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 10000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 4000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει πανοραμική θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
80 000 € 71 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43083
  • Εμβαδόν 1116 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
100 000 € 65 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51868
  • Εμβαδόν 1525 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 14100 m
Πωλείται
64 000 € 145 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60940
  • Εμβαδόν 440 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
95 000 € 11 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43342
  • Εμβαδόν 8000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1010 m
Πωλείται
96 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52490
  • Εμβαδόν 7063 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 400 m
Πωλείται
64 000 € 16 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57760
  • Εμβαδόν 4000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 8000 m
Πωλείται
65 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42794
  • Εμβαδόν 8756 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5600 m
Πωλείται
60 000 € 98 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39456
  • Εμβαδόν 608 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3000 m
Πωλείται
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63071
  • Εμβαδόν 323 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
100 000 € 86 000 € 2 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 54330
  • Εμβαδόν 28752 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο