70 000 € 54 000 €
13 €/m²
Property 56828 photo 1
Property 56828 photo 2
Property 56828 photo 3
Property 56828 photo 4
Property 56828 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 25 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3999 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 200 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
68 000 € 113 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52386
  • Εμβαδόν 600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3300 m
Πωλείται
91 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 39531
  • Εμβαδόν 2400 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63071
  • Εμβαδόν 323 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
70 000 € 13 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64068
  • Εμβαδόν 5172 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 22000 m
Πωλείται
60 000 € 136 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42779
  • Εμβαδόν 439 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5700 m
Πωλείται
86 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62729
  • Εμβαδόν 2785 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 52111
  • Εμβαδόν 4022 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2300 m
Προτεινόμενo Πωλείται
60 000 € 200 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62188
  • Εμβαδόν 300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
64 000 € 64 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 49815
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3900 m
Πωλείται
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57077
  • Εμβαδόν 2499 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο