160 000 € 108 000 €
13 €/m²
Property 56827 photo 1
Property 56827 photo 2
Property 56827 photo 3
Property 56827 photo 4
Property 56827 photo 5

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 13000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 6 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 23 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 8000 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 400 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
160 000 € 677 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56709
  • Εμβαδόν 236 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 338 m
Πωλείται
143 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65150
  • Εμβαδόν 6300 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1400 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63268
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
150 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 40821
  • Εμβαδόν 1076 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2800 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60862
  • Εμβαδόν 5844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
130 000 € 105 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 59114
  • Εμβαδόν 1229 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m
Πωλείται
180 000 € 72 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63958
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 52550
  • Εμβαδόν 1600 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1600 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 43300
  • Εμβαδόν 3484 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 390 m
Πωλείται
215 000 € 206 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57076
  • Εμβαδόν 1040 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο