Property 56794 photo 1
Property 56794 photo 2
Property 56794 photo 3
Property 56794 photo 4
Property 56794 photo 5
Property 56794 photo 6
Property 56794 photo 7
Property 56794 photo 8
Property 56794 photo 9
Property 56794 photo 10

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 15000 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 20 χλμ

Περιγραφή

Το οικόπεδο βρίσκεται στην περιοχή Αγία Παρασκευή.

 

Πωλείται γωνιακό οικόπεδο 1380 τ.μ., με διώροφη μονοκατοικία συνολικής επιφάνειας 340 τ.μ., κατασκευής 1955.

Βασικά χαρακτηριστικά

- Γωνιακό οικόπεδο 1380 τ.μ.
- Κτίριο δικατοικίας συνολικής επιφάνειας 340 τ.μ.
- Συντελεστής δόμησης 1
- Κάλυψη οικοπέδου 60%
- Κύρια πρόσοψη 16,25μ
- Πρόσοψη στον πεζόδρομο 94,20μ

Οι συγκεκριμένες πιθανές χρήσεις του ακινήτου θα εξαρτηθούν από διάφορους παράγοντες, συμπεριλαμβανομένων των κανονισμών χωροθέτησης, της τοπικής αγοράς και των στόχων του κατασκευαστή.

Πωλείται
1 450 000 € 2566 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63652
  • Εμβαδόν 565 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1200 m
Πωλείται
Κατόπιν ζήτησης
  • κωδικος αντικειμενου 12904
  • Εμβαδόν 444 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6800 m
Πωλείται
1 500 000 € 541 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 21799
  • Εμβαδόν 2768 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 13000 m
Πωλείται
1 720 000 € 4066 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65923
  • Εμβαδόν 423 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1300 m
Πωλείται
1 650 000 € 1195 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56794
  • Εμβαδόν 1380 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
2 200 000 € 2444 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63600
  • Εμβαδόν 900 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 300 m
Πωλείται
1 350 000 € 4285 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56266
  • Εμβαδόν 315 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 150 m
Πωλείται
2 000 000 € 1 000 000 € 6 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 34904
  • Εμβαδόν 148000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 15000 m
Πωλείται
2 150 000 € 3456 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63977
  • Εμβαδόν 622 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
1 600 000 € 850 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 6226
  • Εμβαδόν 22000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 25000 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο