Πωλείται - Γη 500 μ² στην Κρήτη

Ελλάδα Κρήτη Ν. Χανίων Πλατανιάς
30 000 €
60 €/m²
Property 56753 photo 1
Property 56753 photo 2
Property 56753 photo 3
Property 56753 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 9000 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 3 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 49 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 500 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 240 μ². Προσφέρει θέα στο βουνό, στο δάσος.

Πωλείται
26 700 € 181 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47346
  • Εμβαδόν 147 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19000 m
Πωλείται
25 000 € 22 000 € 115 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 30689
  • Εμβαδόν 190 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
40 000 € 114 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 37928
  • Εμβαδόν 350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 19600 m
Πωλείται
37 400 € 55 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64678
  • Εμβαδόν 670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5800 m
Πωλείται
30 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56753
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9000 m
Πωλείται
38 000 € 47 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 47046
  • Εμβαδόν 800 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7000 m
Πωλείται
40 000 € 7 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65486
  • Εμβαδόν 5664 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 18000 m
Πωλείται
30 000 € 30 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 51119
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 11400 m
Πωλείται
43 000 € 193 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 42232
  • Εμβαδόν 222 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1500 m
Πωλείται
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 38008
  • Εμβαδόν 915 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 9200 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο