120 000 €
32 €/m²
Property 56751 photo 1
Property 56751 photo 2
Property 56751 photo 3
Property 56751 photo 4
Property 56751 photo 5
Property 56751 photo 6

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 5500 μ
  • Αποστ. εώς πλησ. πόλη: 5 χλμ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 45 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 3732 μ² στην Κρήτη. Είναι εκτός σχεδίου πόλης. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 186 μ². Προσφέρει θέα στη θάλασσα, στο βουνό.

Πωλείται
107 000 € 21 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 45854
  • Εμβαδόν 5071 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
120 000 € 86 000 € 19 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41955
  • Εμβαδόν 4519 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 2200 m
Πωλείται
139 000 € 139 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63268
  • Εμβαδόν 1000 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
160 000 € 38 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41186
  • Εμβαδόν 4166 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 1800 m
Πωλείται
120 000 € 94 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65362
  • Εμβαδόν 1270 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 3600 m
Αποκλειστικός Πωλείται
150 000 € 60 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63957
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 20000 m
Πωλείται
120 000 € 171 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 43089
  • Εμβαδόν 700 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 90 m
Πωλείται
178 000 € 68 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 63007
  • Εμβαδόν 2600 m²
Πωλείται
150 000 € 180 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65310
  • Εμβαδόν 830 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6000 m
Πωλείται
140 000 € 26 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56098
  • Εμβαδόν 5335 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6500 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο