Property 56709 photo 1
Property 56709 photo 2
Property 56709 photo 3
Property 56709 photo 4

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση από θάλασσα: 338 μ
  • Απόσταση απο αεροδρόμιο: 60 χλμ

Περιγραφή

Πωλείται γη έκτασης 236 μ² στην Κρήτη. Εντάσσεται εντός σχεδίου πόλεως. Διαθέτει νερό, ηλεκτρικό ρεύμα. Δυνατότητα οικοδόμησης 141 μ².

Πωλείται
130 000 € 95 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 50395
  • Εμβαδόν 1358 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6300 m
Προτεινόμενo Πωλείται
235 000 € 52 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 65945
  • Εμβαδόν 4460 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 850 m
Πωλείται
150 000 € 22 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 62015
  • Εμβαδόν 6786 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 4000 m
Πωλείται
220 000 € 37 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 60862
  • Εμβαδόν 5844 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 740 m
Πωλείται
150 000 € 29 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64037
  • Εμβαδόν 5088 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 352 m
Πωλείται
130 000 € 77 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 57161
  • Εμβαδόν 1670 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 5000 m
Πωλείται
150 000 € 197 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 64066
  • Εμβαδόν 758 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 500 m
Πωλείται
230 000 € 92 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41967
  • Εμβαδόν 2500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 6200 m
Πωλείται
175 000 € 32 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 56752
  • Εμβαδόν 5350 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 7500 m
Πωλείται
130 000 € 260 €/m²
  • κωδικος αντικειμενου 41759
  • Εμβαδόν 500 m²
  • Απόσταση από τη θάλασσα 100 m

Εγγραφή στο ενημερωτικό δελτίο